KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8023265
nr 802 3265
vinterpromenad, signerad, sednt 1800-tal, 40x50
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 21 januari 2013
kl 19:25:20
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
350 kr
450 kr